Krono Original

Viac ako 120 rokov podnikania, viac ako 40 výrobných a distribučných centier po celom svete. Spokojnosť zákazníkov vo viac ako 90 krajinách sveta. Ale stále oboma nohami pevne na zemi. To, čo začalo v roku 1897 v Rakúsku na píle, dnes predstavuje príbeh globálneho úspechu. Ako celosvetovo vedúca priemyselná výroba laminátových podláh, si Krono Original® potvrdilo úspech vo viac ako 90 krajinách sveta. Neustále sa usilujú o dokonalosť, so snahou byť lepší ako konkurencia a presne vedia, čo zákazník potrebuje. Vďaka inováciám sú stále bližšie k prírode. Prepojenie s prírodou prenášajú aj do samotných produktov, ktoré sú nielen ekologické, ale predstavujú zdravé bývanie. Drevo, to je ich svet - sú zajedno s prírodou a jej ochranou, ktorá je hlboko zakorenená v ich filozofii a v produkcii. Preto sú opatrní a využívajú na produkciu len drevo, ktoré pochádza z trvalo udržateľných lesov, kde vedia sledovať jeho pôvod. Životné prostredie je vždy v popredí myslenia spoločnosti, čo sa prejavuje aj v procese výroby. Spoločnosť sa snaží držať plytvanie zdrojov na čo najnižšej úrovni, ako je to možné.

Krono Original® produkty

Spoločnosť Krono Original® sa pri vývoji svojich výrobkov/produktov zameriava na prirodzenosť: laminátové podlahy a stenové obklady sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a skladajú sa z viac ako 90 percent dreva. Dizajnéri Krono Original® venujú pozornosť najmenším detailom, aby zdôraznili mnohostranný efekt produktov: dekory sa vyznačujú žiarivými farebnými odtieňmi, povrchovými štruktúrami zodpovedajúcimi prírodným povrchom a špeciálnym leskom. To všetko dosiahnu vytvorením realistickej replikácie skutočného dreva. Prezrite si ich kolekcie laminátových podláh a presvedčte sa sami.

Laminátové podlahy

Vstúpte do inšpiratívneho sveta laminátových podláh Krono Original®: Laminát vo všetkých farbách a prevedeniach, či už kameňa alebo autentického dreva. Ako líder na globálnom trhu s laminátovými podlahami Krono Original® neustále vyvíja nové výrobky, ktoré sú vyrobené tak, aby zaujali svojim trendovým dizajnom, značkovou kvalitou a bezkonkurenčnou hodnotou. So všetkými výhodami, ktoré laminátová podlaha ponúka, ako napr. ľahká údržba a čistenie, univerzálne použitie a dômyselný klikový systém, s ktorým je montáž hračkou, to nemôže byť jednoduchšie! Celý úspech spoločnosti spočíva v dlhoročných skúsenostiach a rozsiahlom výskume.

Integrovaný systém Aqua Stop: Vodeodolná montážna doska HDF (drevovláknitá doska s vysokou hustotou) poskytuje najvyššiu ochranu jadra.

Trvácna: životnosť v obývacej izbe je 15 až 20 rokov.

Pevná: odolná voči nárazom aj tlaku. Vďaka svojej obzvlášť tvrdej povrchovej úprave je odolná voči poškriabaniu a oderu. To je iba niekoľko z mnohých výhod, ktoré Vám laminátové podlahy od spoločnosti Krono Original® ponúkajú.

9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Späť do obchodu