Haro

HARO podlahy

 

Podlahy HARO patria k najlepším na trhu. To už bolo viackrát potvrdené. Získali rôzne ceny, vyznamenania a ocenenia kvality vďaka vysoko kvalitnému sortimentu podláh. Spoločnosť HARO ponúka najtichší laminát na svete vybavený technológiou ComforTec, ktorá znižuje hluk v miestnosti až o 60%. V teste drevených podláh, ktoré uskutočnil „Parkett Welt“, zvíťazil model HARO Plank 1-Strip Oak. Podlahy boli testované pri inštalácii, demontáži a aj simulovaní každodenného života podlahovej krytiny, kde ich podlaha obstála ako víťaz v teste s vodou, horiacou cigaretou, ostrým nožom, ale aj pieskom. Vo všetkých aspektoch vyhrala v súťaži „Heimwerker Praxis“ aj korková podlaha HARO Cork Floor Corkett Lagos Natur. Tieto ocenenia doplnila aj štýlová podlaha DISANO, ktorá získala známku „veľmi dobrá“ v „ÖKO-Test“, protože neobsahuje žiadne zmäkčovadlá ani PVC. Spomedzi všetkých úspechov spomenieme ešte inovatívnu technológiu sunProtect ocenenou „Woody Award“. Pomáha čeliť prírodným farebným zmenám dreva, ktoré súvisia s vplyvom svetla. HARO produkty jednoducho dodržia to, čo sľubujú. Kdekoľvek sa povie HARO, tam je kvalita Made in Germany!

 

Laminátové podlahy

Popredný nemecký špecialista na drevené podlahy Vám ponúka laminátové podlahy s dekormi v dokonalých imitáciách dreva a autentickým povrchom, ktoré sú skoro na nerozoznanie od skutočného dreva. S možnosťou výberu rôznych autentických povrchov a formátov, vrátane dlhých a extra širokých lamiel Gran Via, ktoré vo Vašom interiéri vytvoria úžasný efekt. Tieto laminátové podlahy nielen výborne vyzerajú, ale sú odolné, jednoducho sa čistia, udržujú, vďaka zaklapávacej mechanike Top Connect sa aj ľahko inštalujú a v prevedení Silent CT sú najtichšou laminátovou podlahou na svete. Podlahy so systémom aquaTec sú odolné voči vlhkosti a sú vhodné do vlhkých priestorov, nájdete ich v kolekcii HARO Tritty 200 Aqua. Všetky laminátové podlahy tejto značky sú vhodné na podlahové kúrenie a chladenie.

› POZRIEŤ PRODUKTY

Drevené podlahy

Farby, štruktúra a povrchy odzrkadľujú prírodu. Aktuálne rady drevených podláh sú inšpirované príkladmi, ktoré sa nachádzajú v prírode. Jemne padajúci sneh, nekonečné piesky karibiku alebo farebná intenzita ušľachtilého jantáru, gaštanu, či žeravej lávy premenia interiér v oázu čistej prirodzenosti. Nové povrchy sú chápané ako pocta k prírode: štruktúry pripomínajúce skaly alebo kôru dreva vytvárajú úplne nové hmatové zážitky. HARO vyrába drevené podlahy už od roku 1950. Široký a rozmanitý výber produktových rád ulahodí každému vkusu a štýlu. HARO drevené podlahy prémiovej kvality ponúkajú množstvo výhod aj pre náročných klientov – sú odolné a ľahko udržateľné, vhodné na podlahové kúrenie a chladenie a ich inštalácia je jednoduchá.

› POZRIEŤ PRODUKTY

Bergamo carbon int1
Akcia
€34,10 –29 %
€19,92 bez DPH
€23,90 / m2
538694_02
Uchyt cierny 407198 00
Akcia
€14,40 –10 %
€10,80 bez DPH
€12,96 / bal
407198_00
9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Späť do obchodu